O nas

Organizacja odpoczynku, zajęcie pracowników atrakcyjną rozrywką, zabicie monotonii dnia – wydawałoby się, że to zmora Nas wszystkich. Mamy środek zaradczy! Pozwólcie, że to my zajmiemy się Waszym czasem wolnym, a pozytywne wrażenia będą Wam towarzyszyć jeszcze długo po Naszym spotkaniu…

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży, która wymaga od jej uczestników pełnego zaangażowania i ciągłego rozwijania swych umiejętności. W tym czasie zorganizowaliśmy setki imprez integracyjnych. Prowadzimy zajęcia dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, firm i instytucji. Zdobywane doświadczenie i nabyta znajomość potrzeb klientów pozwoliła Nam rozbudować obecną ofertę. W działaniach skupiamy się na tym, by to Klient wybierał formę i skalę trudności zabawy. Nasza filozofia się sprawdza! Starannie przygotowane atrakcje i imprezy tematyczne, nastawione pod indywidualne oczekiwania naszych klientów stały się naszym znakiem firmowym.

Jeśli poszukujecie niezapomnianych atrakcji to zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Naszych usług. Nie dziwcie się trudnym nazewnictwem niektórych ofert – niektóre z nich są tak „młode” na polskim rynku, że nikt nie wynalazł dla nich dobrej nazwy! Oferujemy długą listę rozrywek na każdą okazję i porę roku. Nasz zespół – ściśle wyselekcjonowany w czasie wieloletniej działalności – gwarantuje niezapomniane przeżycia i realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć.

Nikt inny tego nie robi? – my to zrobimy!
Zajmujemy się:

  • organizacją zabaw integracyjnych dla firm i klientów indywidualnych
  • organizacją pikników firmowych
  • organizacją zabaw scenariuszowych
  • organizacją kompleksowych wyjazdów szkoleniowych wraz z zabawą integracyjną
  • organizacją pojedynczych stanowisk na imprezach, festynach, piknikach
  • organizacją kawalerskich, panieńskich, urodzin dla dużych grup
Skontaktuj się
Formularz kontaktowy
Please leave this field empty.